Brak Śmietników

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 15 sierpnia 2021, 9:2
Odmowa
Witam serdecznie, już to ze duża cześć Kołobrzegu pije sobie nad rzeka to wszyscy się przyzwyczaili. Jednak warto byłoby nad tym zapanować chociaż pod względem śmieci. Na całym bulwarze brak śmietników. Myśle ze postawienie 2-3 stojących koszy to nie za duży wydatek dla miasta. Pozdrawiam i czekam na szybkie rozwiazanie sprawy.

Historia zgłoszenia

Odmowa Po oględzinach w terenie stwierdzono odpowiednią ilość koszy na odpady. 6 mies. temu
Po oględzinach w terenie stwierdzono odpowiednia ilość koszy na odpady. 6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...