Brak połączenia ulicy Tarnowskiego z ulicą Koszalińską poprzez ścieżkę rowerową

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 20 września 2017, 17:28
Poza uprawnieniami
Zmusza to rowerzystów do przeciskania się razem z pieszymi na wąskim chodniku. Jest to zagrożenie dla turystów i mieszkańców

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Sprawę należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu
ul. Gryfitów 8.
sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...