Uszkodzony znak

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 17 sierpnia 2021, 10:12
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony znak drogowy na przystanku VI Dywizji Piechoty Cmentarz 1 nr 04. Urządzenie do ładowania nie spełnia swojej roli, zasłonięte wrastającymi liśćmi i gałęziami drzewa. Proszę o naprawę i zdecydowane przycięcie drzewa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...