Parkowanie na chodniku - ul. Spacerowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 sierpnia 2021, 8:39
Ukończone
Brak ograniczników przy miejscach postojowych - samochody parkowane na chodniku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że na chodniku można się zatrzymać kołami jednego boku lub przednią osią pojazdu, którego masa nie przekracza 2,5 t, jeżeli nie obowiązuje w tym miejscu zakaz zatrzymania się i postoju oraz ustawienie pojazdu jest możliwe w taki sposób, aby pozostawić dla pieszych minimum 1,5 szerokości chodnika. Przedstawione zdjęcie nr 1 wskazuje na nieprawidłowe parkowanie pojazdu i popełnienie wykroczenia z art. 97 kw i zagrożona jest karą grzywny 100 zł i 1 pkt karny. Każde naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego można zgłaszać do organów porządkowych tj. Policji oraz Straży Miejskiej w Kołobrzegu pod nr 943551620 oraz 986. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...