Brak ciągłości ścieżki rowerowej, pzrzeszkoda w postaci sygnalizacji tylko dla pieszych

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 20 września 2017, 17:34
Poza uprawnieniami
Jest to jawna dyskryminacja rowerzystów: mieszkańców i turystów. Swobodnie można byłoby namalować tam przejazd dla roweró tym bardziej, że jest to ulica z ograniczeniem prędkości do 20 km/h

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Sprawę należy zgłosić do GDDKiA Szczecin Rejon Koszalin ul.Kupiecka 5, 75-671 Koszalin.
rejon.koszalin@gddkia.gov.pl
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...