Uszkodzony łańcuch i słupki - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 sierpnia 2021, 8:44
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...