Chora mewa

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 23 sierpnia 2021, 12:47
Ukończone
Przy falochronie rzeki Parsęta plaża wschodnia przy latarni jest chora mewa, leży na piasku i nie może się podnieść, przy próbie podniesienia zatacza się. Ktoś może jej pomóc? 23 sierpnia

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...