Drzewo do przycięcia - ul. Frankowskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 24 sierpnia 2021, 8:59
Ukończone
Drzewo rosnące na terenie Miejskich Wodociągów i Kanalizacji utrudnia swobodne przejście chodnikiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...