Brak łączności trasy rowerowej na ulicy Myśliwskiej/Fredry

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 24 września 2017, 22:39
Poza uprawnieniami
Droga rowerowa biegnąca od ulicy Fredry kończy się na przejeździe kolejowym, nie ma znaku, który mówiłby że Ścieżka rowerowa się kończy- pozostaje to w domyśle. Dopiero 50 m dalej jest znak informujący o tym, że ścieżka się zaczyna- jeśli z kolei jedziemy w stronę przejazdu kolejowego od strony Myśliwskiej, widzimy tam znak koniec drogi dla roweru, a po 50 m po przejeździe kolejowym ścieżka s powrotem się zaczyna- powoduje to problem dla turystów, którzy wyjeżdżają na ulicę i słyszą obelgi od kierowców, Zwracam się wobec tego z prośbą o ewentualne dodanie znaku informującego o końcu ścieżki od strony Fredry- przed przejazdem kolejowym- w miejscu gdzie się urywa, bądź wyznaczenie przejazdu rowerowego i przejścia dla pieszych po przejeździe kolejowym i na nim- np. pionową kreską.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Zarządcą drogi jest Zarząd dróg Powiatowych , zgłoszenie zostanie przekazane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...