Wysoka trawa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 27 sierpnia 2021, 15:30
Ukończone
Na skrzyżowaniu Solna Śliwińskiego zieleń nie wygląda ładnie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...