Uszkodzony pojemnik na psie odchody !

Psie pakiety

Zgłoszono 28 sierpnia 2021, 16:14
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony pojemnik na psie odchody ! ul. Czarnieckiego przy Telewizji Kablowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...