uszkodzona lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 14 września 2021, 21:23
Ukończone
Odpadł klosz od lampy. Klosz póki co jeszcze leży obok słupa na trawniku ;) Na słupie wiszą kable. Reszta oświetlenia na parkingu nie działa. Proszę o interwencje,bo szybko robi się ciemno.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...