Uszkodzona część chodnika przy placu zabaw Grochowska po obfitych opadach atmosferycznych

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 25 września 2017, 3:50
Ukończone
Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy boisku na placu zabaw Grochowska przy ul. Bogusława X (dz. 163/18, ob. 13). Niedawno ujawniło się tam zapadnięcie. Powstało one prawdopodobnie wskutek wypłukania warstwy podbudowy, po obfitych opadach atmosferycznych. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów, w szczególności dzieci korzystających z placu zabaw. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...