Uschnięte drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 26 września 2021, 17:40
Ukończone
Na skwerze znajdują się uschnięte drzewa, brzoza która częściowo się połamała podczas ostatniej wietrznej pogodzie oraz świerki nieopodal placu zabaw.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Drzewa zawnioskowane do wycinki, prace zostały zlecone wykonawcy 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...