Rozpadająca się warstwa wykończeniowa chodnika ma moście - ul. Łopuskiego.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 28 września 2021, 8:5
W realizacji
Ponownie w tym samym miejscu nawierzchnia rozpada się.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 godz. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...