NIEDZIAŁAJACE OŚWIETLENIE- UL. MARIACKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 września 2021, 20:33
Do weryfikacji
NIEDZIAŁAJACE OŚWIETLENIE- UL. MARIACKA

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...