Martwe zwierzę

Martwe zwierzę

Zgłoszono 2 października 2021, 9:24
Ukończone
Martwa łasica leży przy Fanzie na ul. św. Macieja.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...