bulwar nad Parsętą przy ul Zygmuntowska plac zabaw

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 5 października 2021, 10:46
Ukończone
połamane drzewo przy bulwarze nad Parsętą na wysokości placu zabaw

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...