Zatkany odpływ źródła solanki - ul. Solna.

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 11 października 2021, 8:1
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...