Niewykoszona trawa przy ulicy Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej

Zieleń

Zgłoszono 28 września 2017, 17:19
Ukończone

Przed

Po

Niewykoszona trawa przy ulicy Myśliwskiej w pobliżu rampy kolejowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...