Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 17 października 2021, 10:52
Ukończone
Przy ul Dworcowej ponownie podrzucone gabaryty .Może by tak wreszcie zamontować foto pułapkę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...