Niedziałająca lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 17 października 2021, 11:1
Do weryfikacji
Przy ul Wąskiej blisko placu zabaw nie świeci lampa.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...