Nieświecące lampy od ronda solna jednosci do straży pizarnej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 18 października 2021, 19:9
Do weryfikacji
Witam. Proszę o naprawe wymianę spalonych żarówek w latarniach ulicznych na obwodnicy id ronda na jednosci solna do straży pożarnej. Na 22 latarnie 8 spalonych. Od sezonu nie ma komu naprawić. Pozdrawiam

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...