Uszkodzona lampa - ul. Rzeczna.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 26 października 2021, 8:32
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...