Gałęzie ograniczają widoczność i możliwość przejazdu samochodów

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 października 2021, 8:30
W realizacji
Konieczność przycięcia gałęzi drzewa, które ograniczają ruch samochodowy przy ul. Giełdowej.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...