Awaria lampy ulicznej przy ulicy Krakowskiej 5

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 listopada 2021, 10:43
Do weryfikacji
Od miesiąca lampa przy ulicy Krakowskiej 5 nie świeci.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...