boisko tennisa Ogrody

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 4 listopada 2021, 17:25
Ukończone

Przed

Po

Dzień dobry, Chciałabym zgłosić uszkodzenie zamknięcia bramy na boisku tennisowym. Nie można zaknąć bramy uponieważ brak jest części do zamykania.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...