DZIURA W CHODNIKU

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 listopada 2021, 8:5
Ukończone

Przed

Po

Bardzo proszę o konkretne działania mające na celu naprawę zapadniętego chodnika na ul. Okopowej, ponieważ po ostatniej fuszerce, zapadlisko odnowiło się i stwarza realne zagrożenie zdrowia a nawet życia mieszkańców ,szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Poprzednio wykonano czasowe uzupełnienie ubytku w celu umożliwienia poruszania się tym chodnikiem i zostały uczynione przygotowania do poważniejszej naprawy, która została już zlecona wykonawcy. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...