NIEDROŻNA KANALIZACJA DESZCZOWA /WPUST ULICZNY -UL. KOSZALIŃSKA

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 5 listopada 2021, 8:9
Ukończone
Proszę o udrożnienie niedrożnej kanalizacji deszczowej/ wpustu ulicznego zlokalizowanego na ul. Koszalińskiej przez wejściem do Domu Seniora II.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...