Dotyczy chodnika łączącego ulicę Krakowską z ul. Opolską

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 29 września 2017, 9:38
Ukończone

Przed

Po

Chodnik łączący te ulice, prowadzący do SP nr 6 jest zarośnięty. Zwisają nad nim pędy rosnących tam jeżyn. Wzdłuż chodnika nie jest również koszona zieleń. Rosną tam pokrzywy. Szerokość chodnika jest zmniejszona, gdyż w niektórych miejscach zarasta, na całym odcinku. Jest to miejsce, grze często spożywany jest również alkohol, gdyż pozostałości po piciu w postaci butelek jak i puszek, zostają zostawione w gęstej trawie, przy chodniku.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...