Większość lamp w parku nie działa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 listopada 2021, 20:29
Do weryfikacji
W Parku nie działa większa część oświetlenia. Strach przechodzić po zmroku i zupełnie nic nie widać.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...