Nie działająca lampa uliczna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 10 listopada 2021, 7:25
Do weryfikacji
Lampa najpierw migała, jednak nie udało mi się dodzwonić do Energa Oświetlenie, a teraz już nie działa.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...