Ograniczona widoczność na skrzyżowaniu.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 13 listopada 2021, 21:12
Ukończone
Na skrzyżowaniu Kossaka z Różaną w Zieleniewie rosnący świerk ogranicza widoczność przy włączaniu się do ruchu. Raczej nie został on posadzony tam przez Urząd, tylko ktoś go tam posadził samowolnie. Powinien on zostać ścięty póki jest mały później będą z nim tylko problemy. Pozostałe drzewa też można by było przyciąć po raz kolejny.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...