uszkodzona ławka park im. A Żeromskiego

Uszkodzona ławka

Zgłoszono 14 listopada 2021, 15:23
Ukończone
uszkodzone mocowania ławki

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...