Nie działające lampy uliczne

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 15 listopada 2021, 20:35
Do weryfikacji
Podczele ul Tarnopolska lampy uliczne nie świecą wieczorem

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...