Zarastający chodnik

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 29 września 2017, 9:45
Ukończone

Przed

Po

Nad chodnikiem wzdłuż ul. Świętego Wojciecha (na wysokości przejazdu dla rowerzystów) zwisają pędy rosnącej tam dzikiej róży oraz krzaków malin, kilka metrów dalej, co zmniejsza szerokość chodnika. Chodnik w tych miejscach zarasta również trawą.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Witamy

Uprzejmie informujemy, że Referat Drogowy Wydziału Komunalnego UM Kołobrzeg przekazał zgłoszenie do realizacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji do Referatu Drogowego Wydziału Komunalnego UM Kołobrzeg.

Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...