Dzikie wysypiska.

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 22 listopada 2021, 19:15
W realizacji
Zaśmiecony obszar wymagający pilnego posprzątania. Sytuacja ta powtarza się permanentnie co pòł roku.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...