Zatkany odpływ Źródła Solanki - ul. Solna.

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 23 listopada 2021, 8:10
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...