Tarnopolska Podczele znowu nie działa oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 25 listopada 2021, 7:44
W realizacji
Po raz kolejny nie działa oświetlenie przy ul. Tarnopolskiej od ul. Wileńskiej do ul. Grodzieńskiej. Wygląda to na niefachowe naprawianie oświetlenia albo celowe uszkadzanie oświetlenia. Zdjęcia wykonano dzisiaj (25.11.2021) rano o 06.10. Dojście do przystanku autobusowego bez latarki jest niemożliwe.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...