Kołobrzeg

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 4 października 2017, 20:38
Ukończone

Przed

Po

Na wniosek mieszkanki osiedla "Ogrody" proszę o przycięcie lub wycięcie krzaków znajdujących się przy ulicy Chodkiewicza 28A, krzaki powodują ograniczenie widoczności dla pieszych oraz kierujących pojazdami. W ostatnim czasie doszło w tym miejscu z powodu ograniczonej widoczności do wypadku, gdzie potrącona została osoba piesza.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...