Dziury w drodze przy ulicy Żółkiewskiego

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 9 października 2017, 14:53
Ukończone

Przed

Po

Proszę o załatanie dziur w jezdni przy ulicy Żółkiewskiego 2. z wyrazami szacunku, Radny Rady Osiedla "Ogrody" Kamil Barwinek

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Zespół Usterka Kołobrzeg 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...