Zbyt wąska, zarastająca trawą i gałęziami

Problemy rowerzystów

Zgłoszono 10 października 2017, 10:58
Poza uprawnieniami
Zwracam się z prośbą o wymianę nawierzchni i uprzątniecie gałęzi i konarów oraz trawy, która zarasta ścieżkę. Jadąc, konar zablokował się w błotniku i zrobił na wylot w nim dziurę. Jest to ścieżka uczęszczana przez turystów, więc dlaczego jest w tak zatrważającym stanie? W Poznaniu robią ścieżki z asfaltu.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Sprawę należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu pisząc pismo informujące o zaistniałej sytuacji. Należy je złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu ( ul. Gryfitów )lub drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres: sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl
Można także monitować bezpośredno do Starosty Kołobrzeskiego: w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu (Plac Ratuszowy) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie www.powiat.kolobrzeg.pl/kontakt.html
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...