Zepsuta bramka na boisko

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 26 stycznia 2022, 17:26
Ukończone

Przed

Po

Dzień dobry, chcialabym zgłosic popsutą bramkę na boisko od pilki nożnej na osiedlu Ogrody.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...