Zanieczyszczony staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 13 października 2017, 22:14
Ukończone

Przed

Po

Zanieczyszczony śmieciami staw w Parku im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...