Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskie.

Inne

Zgłoszono 15 października 2017, 20:29
Odmowa
Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskiej. Prośba o przesunięcie latarni kilka metrów obok, tak by nie utrudniała pieszym przechodzenia i schodzenia z przejścia dla pieszych.

Historia zgłoszenia

Odmowa Przejście dla pieszych zostało odsunięte od skrzyżowania. Usytuowanie lampy umożliwia korzystanie z przejścia dla pieszych. 5 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...