Barszcz Sosnowskiego w krzakach przy przejściu dla pieszych i przystanku autobusowym

Inne

Zgłoszono 18 października 2017, 19:24
Ukończone

Przed

Po

Rosną tam liście ukryte w krzakach przy przystanku Wschodnia-osiedle w kierunku arki od strony prywatnych garaży i przejściu dla pieszych. Jest to zagrożenie dla ludzi. Proszę o wycięcie go i dodanie czegoś pod ziemię aby się nie odrodził. Dzisiaj o mało dziecko sie nie poparzyło bo wbiegło w krzaki gdzie ten barszcz sie ukrywa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zespół Usterka Kołobrzeg 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Zespół Usterka Kołobrzeg 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...