Rozjechany znak - ul. Towarowa.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 25 lutego 2022, 8:54
Ukończone

Przed

Po

Po raz kolejny jakiś mistrz kierownicy skręcił w lewo pomimo zakazu z Portowej i rozjechał znak.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...