Miejsce dla niepełnosprawnych - oznakowanie

Inne

Zgłoszono 24 października 2017, 14:9
Ukończone

Przed

Po

Proszę o wykonanie prawidłowego oznakowania poziomego miejsca dla osoby niepełnosprawnej na parkingu przy ulicy Żółkiewskiego 1. Kamil Barwinek

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.dziękujemy za zgłoszenie problemu. Zespół Usterka Kołobrzeg 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.Z uwagi na planowaną wymianę nawierzchni na w/w miejscu postojowym polegająca na wyłożeniu kostki brukowej termin wykonania może się przedłużyć.Ponadto wykonanie powyższych prac uzależnione jest również od warunków atmosferycznych oraz od dostępności Wykonawcy do w/w miejsca postojowego. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...