Dziura w jezdni - ul. Solna.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 7 marca 2022, 8:56
Ukończone

Przed

Po

Od ponad 2 tygodni w jezdni na moście jest dziura.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...