Kolejne zgłoszenie lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 marca 2022, 18:43
Ukończone
W dniu 4.02.2022r.zgłaszałem nie działającą lampę na ul. Gdańskiej stojącą pomiędzy nr posesji 3 i 5. W dniu dzisiejszym otrzymałem informacje że został problem rozwiązany. Uważam że to jakiś żart. Bo nic w tej kwestii nie zostało zrobione. Mam nadzieję że nie trzeba będzie czekać kolejny miesiąc. Bo jeśli tak to ta aplikacja nie spełnia swojej roli. Czekam na natychmiastowe efekty.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...